O firmie

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w imporcie i dystrybucji zamiennych części samochodowych od 1 października 1990 r.

Jesteśmy importerem i przedstawicielem najbardziej liczących się firm produkujących części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych.

Nasz główny magazyn, sklep oraz biura mieszczą się w Warszawie (Białołęka) przy ulicy Płochocińskiej 91. Posiadamy również oddział w Mikołów (Mokre) przy ul. Łącznej 69. W podanych wyżej dwóch punktach można dokonywać zakupu zarówno detalicznego jak i hurtowego.

Cały czas kierując się potrzebami rynku poszerzamy asortyment o części zamienne do aut wszystkich marek z rynku europejskiego

Wiele lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam świetnie poznać rynek i wymogi naszych Klientów. Wypracowaliśmy system jakości i stale podnosimy poziom obsługi. Idziemy zawsze z duchem czasu: ofertę asortymentową i system logistyki dopasowujemy do bieżących potrzeb naszych Kontrahentów. Dzięki ty działaniom możemy pochwalić się dużym gronem zadowolonych, a co za tym idzie stałych Klientów oraz ciągłym pozyskiwaniem nowych, dołączających do tego grona.

Dla wszystkich partnerów handlowych firmy EXPORT-IMPORT Jacek Gietka proponujemy elektorniczny katalog produktów, który jest narzędziem pozwalającym na szybkie wyszukiwanie potrzebnych części samochodowych również na podstawie marki samochodu. Dysponując katalogiem produktów Klienci mogą kupować oferowane w nim produkty bez konieczności przyjeżdżania do oddziału, gdyż system on-line umożliwia składanie zamówień i dokonywanie zakupów.

Chcielibyśmy zapoznać Państwa z naszą ofertą, przedstawiając wykaz fabryk i dostawców z którymi współpracujemy. Są to produkty najbardziej renomowanych firm, dostarczane przede wszystkim do fabryk na pierwszy montaż, po konkurencyjnych cenach - dla Klientów którzy cenią sobie najwyższą jakość, a także bogaty asortyment tańszych zamienników oryginalnych części porównywalnej jakości - dla Klientów, dla których liczy się zarówno jakość jak i niska cena.